Ile kosztują mieszkania w Warszawie, na Białołęce?

Dodano: 2016-06-13 Przez: admin


Rynek mieszkaniowy w stolicy prężnie się rozwija, ale warto również pamiętać o tym, że należy obecnie do jednego z najdroższych w całej Polsce. W porównaniu z innymi lokalizacjami ceny są niejednokrotnie nawet 23 razy wyższe. Ile trzeba będzie wobec tego zapłacić za mieszkanie w Warszawie, na Białołęce?
Cena mieszkań zależna jest od szeregu czynników, dlatego też jako kupujący warto mieć oczy dookoła głowy i sprawdzać różnego rodzaju oferty, aby znaleźć dla siebie coś interesującego i w swoim zasięgu finansowym. Białołęka jest jednym z popularnych zakątków, gdzie realizowane są ciągle nowe inwestycje, ale również można znaleźć tutaj bez problemu mieszkania pochodzące z rynku wtórnego, również w przystępnych cenach.
Cena za metr kwadratowy
Zasadniczo Białołęka w porównaniu z innymi dzielnicami w Warszawie jest stosunkowo tania, dlatego też trzeba tutaj liczyć się z wydatkiem od około 5 do 6,5 tysiąca złotych za metr kwadratowy mieszkania z rynku pierwotnego, czyli od dewelopera. W przypadku rynku wtórnego ceny oscylują wokół 5,85,9 tysiąca złotych.
Przykładowe ceny mieszkań na warszawskiej Białołęce:

nowe mieszkanie 3pokojowe, 52,50 m2 – 273 000 złotych

mieszkanie z 2009 roku, 2pokojowe, 51,10 m2 – 299 000 złotych

mieszkanie z drugiej ręki, 3pokojowe, 69,10 m2 – 409 000 złotych

mieszkanie z 2007 roku, 2pokojowe, 34,12 m2 – 230 000 złotych

mieszkanie z 1998 roku, 2pokojowe, 39,30 m2 – 265 000 złotych

Oczywiście, cena zależna jest również od wyposażenia mieszkania, umeblowania, stanu technicznego, dostępności parkingu.
Jeżeli szukasz aktualnych ofert nieruchomości, wpisz do wyszukiwarki internetowej słowa „mieszkanie warszawa białołęka”, aby od razu znaleźć dla siebie atrakcyjne oferty na popularnych portalach ogłoszeniowych. Gdy interesują cię mieszkania od dewelopera, warto zaglądać również na ich strony internetowe, gdzie można zapoznać się zarówno z mieszkaniami obecnie gotowymi do odbioru, jak i również tymi, które dopiero są w realizacji. i będą gotowe do zamieszkania dopiero za jakiś czas. W wyszukaniu odpowiednich ofert mogą również pomóc ci agencje nieruchomości.


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy