Płyty betonowe Katowice efektownym elementem dekoracyjnym

Dodano: 2016-06-22 Przez: admin


Płyty betonowe Katowice to elementy służące, jako dekoracje. Z powodzeniem mogą być montowane zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wszędzie, gdzie zostaną zamontowane, tworzą oryginalny i niepowtarzalny efekt dekoracyjny.
Płyty betonowe Katowice są produkowane z wysokiej jakości betonu architektonicznego, który wzbogacony jest dodatkowo o warstwy włókien, które zwiększają jego wytrzymałość oraz odporność. Dzięki temu, płyty te są odporne na zniszczenia i uszkodzenia mechaniczne, a także nie straszne im są śnieg, promienie UV, mróz, czy deszcz.

Płyty betonowe Katowice – produkcja i oferta sprzedaży

Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju płyt wykonanych z betonu architektonicznego. Płyty betonowe Katowice są produkowane jako elementy dekoracyjne, elegancjo prezentujące się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnętrz.
Oferujemy płyty betonowe Katowice klasyczne, jak również z reliefem. Te z reliefami np. w postaci szalunkowego drewna, lub innych wzorów, wykonujemy na specjalne zamówienie klienta. Produkujemy elementy mające standardowe wymiary, jednak możliwe jest złożenie zamówienia na płyty o innych rozmiarach.
Oferowane przez nas produkty są najlepszej jakości. Dzięki sporej ilości włókien szklanych są one delikatnie elastyczne, dzięki czemu łatwiej się je montuje, oraz można zniwelować błędy. Oferujemy Płyty betonowe Katowice w różnych kolorach. Do braw, jakie oferujemy zalicza się: szary, szary naturalny a także antracyt. Jako, że nasze produkty są wyrabiane z naturalnych materiałów, możliwa jest zmiana kolorów oraz tworzenie smug i przebarwień. Nasza oferta dotyczy nie tylko produkcji i sprzedaży płyt betonowych dekoracyjnych, ale także profesjonalnego doradztwa technicznego. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie udzielą wszelkich porad co do zastosowania i zasad montażu płyt z betonu. Ponadto zapewniamy dowóz zakupionych towarów pod wskazany adres. Do każdego zakupu dołączamy instrukcję montażu.


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy